Yahoo Fantasy Sports

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Yahoo
Android cihazınıza indireceğiniz Yahoo Fantasy Sports mobil uygulamasında keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Eğlencesi bol, enerjisi yüksek ve aynı zamanda mücadelenin tek bir kazananı olacağınız Yahoo Fantasy Sports mobil oyununda spor camiası içerisine gireceksiniz. Amerikan Futbolu, Beyzbol, Basketbol, ??Hokey ve Tourney Pick'em'in en iyileri ve daha bir çok futbol oyunu tek bir çatı altında toplanmış olup sizleri beklemektedir. 

Farklı futbol oyunlarına dahil olmak isterseniz Fantasy Sports mobil oyununu Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Dilediğinizi seçerek oyuna başlayabilir, kıyasıya mücadele içerisine girerek oyunun kazanan tarafı olmak için çabalayabilirsiniz. Zorlu oyun performansları sergilemek için takımınızı kurun, geliştirin ve yükselmek için başarılı olmaya çalışın. 

Her oyunu dilediğiniz an oynayabilirsiniz. Kıyasıya eşleşmelerin tadını çıkarmak isterseniz Yahoo Fantasy Sports mobil oyununa sahip olun. Rakiplerinizin hamlesine karşılık olarak daha büyük hamleleri hesaplayarak ilerleme kat edin.

Sezonu en yüksek puan ile tamamlamak aslında hiç de zor değildir. Tek yapmanız gereken stratejik bir şekilde ilerlemek ve rakiplerinizi yüksek ara fark atarak geçmek. Her an rakiplerinizi sizi ezmek isteyebilirler, onlara izin vermeyin ve oyunun kazanan kişisi siz olun. 

 

 

Yahoo Fantasy Sports indir
DİĞER SÜRÜMLER