Yahoo Fantasy Sports

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 163.3 MB
  • Version 9.11.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Yahoo
Yahoo Fantasy Sports mobil uygulamasını IOS cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz.

Yahoo tarafından geliştirilmiş olan Yahoo Fantasy Sports mobil uygulaması içerisinde zaman geçirirken çok eğleneceksiniz. Amerikan Futbolu, Beyzbol, Basketbol, ??Hokey ve daha bir çok oyun sizleri bekliyor olacaktır. Dilediğiniz oyunu seçerek karşılaşmalara dahil olabilirsiniz. Oyunlar arasında kolayca geçiş yapın ve gerçekten önemli olan şeylere odaklanmaya bırakın kendinizi, takımınızı hazırlayın, kadrolarınızı belirleyin ve kazanmak için mücadele içerisine girin. 

Kendi kadro listenizi hazırlayın, kontrolünüzü sağlayın ve karşılaşmalara hazırlanmak için oyuna başlayın. Anında puanlama güncellemeleri ve oyuncu haberlerini kırma ile oyunun en üstünde olabilirsiniz. Her an oyunda başarılı olma yolunda ilerlemek için rakiplerinizi gözden geçirin. Onlar hamle yapmadan ilk hamleyi siz yapın. Kendi oyuncu kadronuzu seçerek, takımınızı her zamankinden daha güçlü hale getirin. Başarılı olmak adına her an takımınızı geliştirin. 

Yahoo Fantasy Sports mobil oyununu sizde cep telefonunuza ücret ödemeden indirin ve oyun içerisinde vakit geçirmenin tadını çıkartın. Stratejik düşünmeli ve planlamalarınızı ona göre yapmalısınız. Güçlü bir takım, güçlü bir başarı olacaktır bu sebeple IOS cihazınıza oyunumuzu indirin ve başlayın. 

Yahoo Fantasy Sports indir
DİĞER SÜRÜMLER